Agentura práce

Založení personální agentury (agentury práce) je poměrně složitý právní proces, který pro vás kompletně zajistíme včetně všech nezbytných povolení.
K získání licence pro poskytování služeb personální agentury (agentury práce) je potřeba osoba odpovědného zástupce, který musí splňovat odbornou způsobilost, jež dokládá vzděláním a praxí v oboru takto:

Odpovědný zástupce může vykonávat tuto funkci jen pro jednu společnost a nesmí zároveň provozovat personální agenturu jako fyzická osoba.

Žádost na vystavení licence na provozování agentury práce se všemi potřebnými doklady podáme na Ministerstvo práce a sociálních věcí, vyřízení žádosti je do 30 dní.

Agentura práce po obdržení licence je povinna:

Zajímavou variantou agentury práce v ČR je založení polské společnosti s ručením omezeným, která může legálně zaměstnávat pracovníky z Ukrajiny.
K polské společnosti vám zajistíme všechny potřebné úkony včetně založení bankovních účtů a dalších formalit.

Zprostředkování vyřízení licence
na provozování agentury práce
25 000 Kč

Czech ready-made companies, GmbH in der Tschechischen Republik, Les entreprises „clefs en main“ tchèque, Società ready-made ceca, Sociedades ready-made checa, Готовые фирмы в Чехии, Ready-made spoločnosti v Českej republike,
Spółki ready-made w Czechach, Csehország kész cég, חברות מוכנות בצ'כיה, 现成公司, Công ty lập sẵn

Začněte podnikat do 24 hod.
Start business in 24 hrs© 2008-2019 s.r.o. online. Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.